خدمات دژ افزار نت (دژ افزار)


امروزه تمام شرکت‌های بزرگ دنیا به منظور بهبود فرآیندها، ثبت فعالیت‌ها و در نهایت تولید گزارش‌های ارزشمند؛ از ابزارهای مدیریت کار و دانش استفاده می‌کنند. در این خصوص شرکت اطلسین بهترین ابزارها را تولید نموده است و شرکت دژ افزار نت(دژ افزار)،باهمکاری شرکت اطلسین،برای انجام فعالیت‌های خود در دو حوزه تولید و بازرگانی از ابزارهای مدیریت کار و دانش استفاده می‌کنند و در قالب خدمت، به سایر شرکت‌ها ارائه می‌دهد

/images/MainPage/Service/dezhafzarnet-dezhafzar-jira-software.png
سامانه مدیریت پروژه

(JIRA)

مدیریت پروژه قوانینی است برای شروع، برنامه‌ریزی، اجرا، کنترل و خاتمه کار یک تیم برای دستیابی به اهداف خاص و برآورده کردن معیارهای موفقیت از قبل تعریف شده. هر پروژه‌‌ای متشکل از چندین مسئله (مدیریت مسئله؛ Issue Management؛ فرآیند تشخیص و حل مشکلات) است و مسائل برای ارزیابی و حل شدن نیازمند ردیابی (Track) هستند.

جزئیات
/images/MainPage/Service/dezhafzarnet-dezhafzar-jira-service-management.png
سامانه مدیریت خدمات جیرا

(JIRA Service Management)

CRM به معنای مدیریت ارتباط با مشتری می‌باشد. هر استراتژی یا روشی که با استفاده از داده‌ها به ایجاد، بهبود و مدیریت تعامل با مشتری بپردازد. در واقع CRM یک پروسه برنامه‌ریزی شده برای مدیریت ارتباط با مشتریان فعلی و مشتریان آتی کسب و کارها می‌باشد. CRM یک نگرش و بخشی از استراتژی کسب و کار یا بازاریابی است و به دنبال ایجاد، حفظ، توسعه و تعمیق رابطه با مشتریان در طول چرخه عمر مشتری است. هدف CRM افزایش فروش و سود قطعی نیست

جزئیات
/images/MainPage/Service/dezhafzarnet-dezhafzar-confluence.png
سامانه مدیریت دانش

(Confluence)

مدیریت دانش مجموعه‌ای از فعالیت‌هایی است که برای مدیریت، تبادل، خلق یا ارتقای سرمایه‌های فکری به کار می‌رود. مدیریت دانش به سازمان‌ها کمک می‌کند تا اطلاعات و مهارت‌های مهم را که حافظه سازمانی می‌باشند شناسایی، انتخاب، سازماندهی و منتشر نمایند.

جزئیات

مهندسی سیستم چیست


مهندسی سیستم پل ارتباطی برای تبادل اطلاعات به یک زبان واحد بین متخصصین رشته‌های مختلف در یک پروژه مشترک است. هر متخصصی معمولاً با اصطلاحات خاص رشته و تخصص خود آشنا است و اطلاعات کمی نسبت به رشته‌های دیگر دارد. هنگامی که چندین متخصص در یک پروژه پیچیده مشترک همکاری می‌کنند، در برقراری ارتباط مؤثر با یکدیگر دچار مشکل می‌شوند چرا که صرفاً بر حوزه خود و آنچه آموخته‌اند متمرکز هستند و اهداف خود را پیگیری می‌کند.

مهندسی سیستم رویکردی است که امکان تحقق سیستم‌های موفق را فراهم می‌سازد. این رویکرد یک کار تیمی یکپارچه را طراحی، سازمان‌دهی و پیاده سازی می‌کند تا پاسخگوی نیازهای کسب و کارها و نیازهای فنی مشتریان باشد و در نهایت یک محصول با کیفیت برای تحقق نیازهای کاربر ارائه دهد.


شرکت دژافزارنت چه خدماتی به مشتریان خود ارائه می‌دهد


امکان سفارشی سازی ویژگی‌های موجود

نوشتن پلاگین‌های سفارش مشتری

تبدیل تقویم میلادی به شمسی

نصب، نگهداری و پشتیبانی تمامی محصولات اطلسین

مشاوره، پیکربندی و طراحی فرآیندهای سازمانی

امکان فراهم کردن لایسنس پلاگین‌ها و هسته (Core) محصول

آموزش حرفه‌ای

امکان فارسی سازی