سامانه مدیریت ارتباط با مشتری جیرا

Jira Service Management

توضیحات خدمات

مدیریت ارتباط با مشتری جیرا (JIRA Service Management):

تیم‌هایی که به سرعت بالایی نیاز دارند را با نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری جیرا‌، تقویت کنید. تیم‌های تحقیق و توسعه، برنامه نویس و بازرگانی برای همکاری با سرعت بالا با یکدیگر تعامل داشته باشند. پاسخگویی به هنگام، به تغییر و تحول به مشتریان و تجربه خدمات سریع به کارکنان

نرم افزار CRM (Customer Relationship Management) چیست؟

CRM به معنای مدیریت ارتباط با مشتری می‌باشد. هر استراتژی یا روشی که با استفاده از داده‌ها به ایجاد، بهبود و مدیریت تعامل با مشتری بپردازد. در واقع CRM یک پروسه برنامه‌ریزی شده برای مدیریت ارتباط با مشتریان فعلی و مشتریان آتی کسب و کارها می‌باشد. CRM یک نگرش و بخشی از استراتژی کسب و کار یا بازاریابی است و به دنبال ایجاد، حفظ، توسعه و تعمیق رابطه با مشتریان در طول چرخه عمر مشتری است. هدف CRM افزایش فروش و سود قطعی نیست.

چرا از مدیریت ارتباط با مشتری جیرا استفاده کنیم؟

ارائه سریع ارزش؛ مدیریت ارتباط با مشتری جیرا را برای رفع نیازهای خاص خود تنظیم کنید. به هر تیمی، از فناوری اطلاعات تا منابع انسانی تا حقوقی، قدرت دهید تا میز خدمات را به سرعت و به نحوی که با مقیاس سازمان منطبق باشد، راه اندازی نمایند

تجربه خدمات متمایز؛ بدون پیچیدگی راه‌حل‌های سنتی، هر تیمی می‌تواند میز خدمات خود را سریع تنظیم کند

مدیریت ارتباط با مشتری جیرا با 1000 پلاگین کاربردی و قابل یکپارچه سازی موجود در بازار اطلسین این اطمینان را به شما می‌دهد که با نیازهای شما متناسب است

کار را در معرض نمایش قرار دهید؛ از طریق یک پلتفرم باز و مشارکتی، کارها را در سراسر شرکت پیگیری کنید. مسائل مربوط به جیرا را پیوند دهید و داده‌ها را از سایر ابزارهای توسعه نرم‌افزار دریافت کنید. بنابراین تیم‌‎های پشتیبانی و عملیات فناوری اطلاعات شما از اطلاعات زمینه‌ای غنی‌تری برخوردار هستند تا به درخواست‌ها، حوادث و تغییرات سریع پاسخ دهند.

جزئیات دقیق هنگام ممیزی، انجام سریع‌تر کارهای توسعه‌ای با اولویت بالاتر

ویژگی های خدمات

سرویس دسک خود را شخصی سازی کنید

شرکت اطلسین در تمام محصولات خود اهمیت بالایی به قدرت شخصی سازی کاربر میدهد.این نرم افزار نیز از این مسئله مستثنی نیست و شما میتوانید با استفاده از قابلیت های شخصی سازی این نرم افزار ، آن را مطابق با نیازهای خود و سازمان تغییر دهید.

دید کلی از زمان واقعی SLA تیم خود

جیرا سرویس دسک تعهدات توافق نامه سطح خدمات یا SLA شما را در خارج از سازمان مدیریت می کند. معیار های پیشرفته ای برای SLA با شاخص های پیچیده شروع ، توقف و پایان ایجاد میکند. همچنین از رعایت اولویت ها توسط تیم IT با کد های رنگی برای هر نوع درخواست اطمینان حاصل میکند.

خدمات مشتری

به وسیله این نرم افزار میتوانید سرویس خدمات مشتری بسیار قوی و مفید ارائه دهید. مشکلات و درخواست های مشتریان را در طول پروژه تنها بر روی یک پلتفرم جیرا دریافت کنید و ارتباط مؤثری با مشتریان خود داشته باشید.

سایر خدمات

پیشنهاد می کنیم از

سایر خدمات

ما هم دیدن کنید
سامانه مدیریت دانش کانفلوئنس(Confluence)، دژافزارنت (دژافزار)
سامانه مدیریت دانش کانفلوئنس
Confluence
سامانه مدیریت جیرا ،دژافزارنت (دژافزار)
سامانه مدیریت جیرا
Jira